EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI SON DAKİKA

Hiç yorum yok


 

EMEKLİ  VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA : 5 aylık zam oranı kesinleşti! Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?        Son dakika haberi...Emekli zammı ve memur zammı 2023 netleşiyor. Kasım ayını muhafaza edenlerle SSK ve Bağ-Kur emekli ve memur maaşları için 5 aylık zam oranı kesinleşti. Milyonların gelirini artıracak Ocak zammı için 1 veri kaldı. Kesinleşen 5 aylık oranlara göre çalıştırma farkı ile emekli ve memur zam oranı ne kadar oldu? İşte en düşük memur ve emekli maaşı hesabıyla elde edilen fark ve tüm meslektaşında yeni hesaplama tabloları...EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

Son dakika  haberleri... Emekli  ve memur zammı 2023 için devam ediyor. Ocak 2023 zammı gibi birçok kalemde direkt olarak etkili olacak Kasım 2022'de yer oranı TÜİK tarafından duyuruldu. Emekli ve yüksel zammı memur ile Türkiye'de milyonlarca sahibinin geliri olacak. Ocak zammı için artık sadece 1 veri kaldı.        EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

KASIM 2022 ENFLASYON ORANI AÇIKLANDI

Emekli  ve maaş memurları başta olmak üzere birçok kalemde işçi olacak Kasım ayını muhafaza eden belli oldu. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) enflasyon oranları için duyuruda bulundu. Buna göre enflasyon oranı Kasım ayında aylık bazda yüzde 2,88 , yıllık bazda ise yüzde 84,39 olarak gerçekleşti.     EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

EMEKLİ VE MEMUR MAŞLARI İÇİN 5 AYLIK ZAM ORANI KESİNLEŞTİ

Kasım  ayını ikametgahlarından  sonra 5 aylık emekli ve memur oranı netleşti. Hesaplarımıza göre; 5 aylık SSK ve Bağ-Kur emekli zammı yüzde 14,04, enflasyon farkı dahil 5 aylık memur zammı ise yüzde 15,11  oldu.           EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

6 AYLIK EMEKLİ ZAMMI İÇİN 1 ENFLASYON VERİSİ KALDI

SSK ve Bağ-Kur  emekli zammı  TÜİK'in Aralık ayı döküm oranı anlatımı sonrası kesinlik galibi. Emekli maaşları her yıl 2 defa 6 aylık enflasyon oranı kadar zam yer alıyor.  EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

MEMURLAR ENFLASYON FARKI VE TOPLU SÖZLEŞME ZAMMI ALİYOR

Memur  ve memur emeklisi ise enflasyon farkı ve toplu sözleşme zammı toplamı yılda 2 kez zam yer alıyor. Enflasyon farkı, bir önceki dönemde verilen toplu sözleşme zammı üzerinde 6 aylık enflasyona kadar oluyor.     EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI 2023 İÇİN HESAPLAMA TABLOSU BELLİ OLDU

5 aylık SSK ve Bağ-Kur emekli zammı 5 aylık memur ve memur emeklisi için enflasyon farkı 5 aylık memur zammı 5 aylık en düşük emekli ve zammı memur hesab 
    
 
  EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

İşte milyonlarca müşterinin merak ettiği emekli memur ve Ocak zammı ve elde etme farkı ile birlikte yeni emekli-memur maaşları hesaplayan tabloları...        

TABLO 1:  EMEKLİ VE MEMUR 5 AYLIK ZAM ORANI TABLOSUEMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

TABLO 2: MEMUR VE MEMUR EMEKLİSİ 5 AYLIK TABAN AYLIKLAR TABLOSU  EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

TABLO 3: SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİSİ 5 AYLIK TABAN AYLIKLAR 

EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI OĞUL DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti!  Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

TABLO 4:5 AYLIK ZAM ORANI İLE  MEMUR MAAŞLARI HESAPLAMA TABLOSU 

EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI SON DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti! Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?
EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI SON DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti! Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?
EMEKLİ VE MEMUR ZAMMI SON DAKİKA: 5 aylık zam oranı kesinleşti! Enflasyon farkı ile emekli maaşı ve memur maaşları 2023 ne kadar olacak?

Hiç yorum yok

Yorum Gönder