Sakaryalı Hayat'ın hikayesi Türkiye'yi ağlattı!

Hiç yorum yok


 Canlı yayında duygulandıran kavuşma

Esra Erol programına Sakarya’dan başvuran 18 yaşındaki Hayat Bayram’ın hikayesi tüm Türkiye’yi derinden etkiledi. Babasıyla telefonda konuşan Hayat, kendisi gibi evlatlık verilen ağabeyi ile canlı yayında kavuştu.

Evli ve bir  çocuk annesi Sakaryalı 18 yaşındaki Hayat Bayram’ın hikayesi stüdyodaki herkesi gözyaşlarına boğdu. Doğduğu gün bir aileye evlatlık verildiğini ifade eden Hayat, biyolojik ailesini bulmak için Esra Erol’dan yardım istedi.


Kısa süre içerisinde biyolojik anne ve babasını buldu. Dün yayınlanan programda canlı yayına bağlanan anne Hülya Demir, kızı için yayına geleceğini söyledi fakat stüdyoda bulunan anne, canlı yayına katılmadı.

Hayat Bayram’ın babası  Serdivan’da esnaflık yapan İzzet Çember ise canlı yayına bağlanarak dün yayınlanan programda kızı olduğunu yeni öğrendiğini ve annesi Hülya Demir ile hala beraber olduklarını ifade etti.


Biyolojik ailesinin bir türlü yanına gelmek istemediğine anlam veremeyen Hayat, babasının sen gel demesi üzerine “Hiç tanımıyorum ve Esra Erol’un programında kendimi güvende hissediyorum” diyerek canlı yayına katılmalarını istedi.

Hiç yorum yok

Yorum Gönder